Answer:
I think b no is the answer. I am very sorry if it is wrong answer.
Answer: the answer is c) $.45
Step-by-step explanation: to find out how much per ounce, you need to divide the price by the quantity. so 10.80/24=.45
Answer:
3/8
Step-by-step explanation:
3/4 x 1/2 = 3/8
The answer is C. I need a total of 20 characters so heres a smiley face:)
1.73 is the answer >:-)............................