96 divided amongst 4 days, 96 divided by 4 is 24.
Answer:
300 km in hour are the answers
Answer:
I believe she spent $150 for the first three months.
The hidden question i think is how many minutes did gloria spend in total OR how many packages did gloria need to buy. sorry i haven't done hidden questions in a long time.
Answer:
$18.96 ÷ 3 pounds = 6.32 per coffee