1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Ratling [72]
3 years ago
12

2+2= I NEED HELP 40 points if you answer

Mathematics
2 answers:
andrew11 [14]3 years ago
8 0

Answer:

4 IS THE ANSWER

BRAINLEST??

kati45 [8]3 years ago
8 0

Answer:

4

Step-by-step explanation:

4

You might be interested in
-15=2t-11 does any one know it please
Murljashka [212]

Add 11 to both sides:

-4=-2t

divide 2 by both sides

2=t

Hope it helps! Comment if you have any questions!

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
F(x) = 5x +11 – 3
xz_007 [3.2K]

Answer:

d (f-g)(x)=(5]-6 this is a brainly answer

8 0
3 years ago
What is -7.08 as a fraction in simplest form
zhenek [66]
-7.08 as a fraction in simplest form would be -177/25
3 0
3 years ago
A percent measures a rate
PtichkaEL [24]




Per 1,000 units the last one
6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Mrs. epps buys 500 ballons for the hih school prom for $250. what is the cost per bag
azamat

Answer:

.50 sence per bag im sure?

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
Other questions:
  • Need help <br> Two-step equations <br> x/4+8=3
    15·2 answers
  • Please Help Me!!!!!!!
    5·2 answers
  • (1 pt)
    10·1 answer
  • Find the distance between the points ( – 9, – 4) and ( – 4,8).
    10·1 answer
  • Mike,Marco,Amy,Valeria,Jeslyn,Karina,Melanie,Maria,Sonia,Edgar,Emmanuel,Joey,Anthony,Perla,David,Mia,Dominic,Isabella,Alex,Nancy
    5·1 answer
  • Graph the function f(x)=(-(x-2)^2)+4
    11·1 answer
  • An LCD TV costs $459.95. What will the total cost be with 8.25% sales tax? (You must round to the nearest cent.
    12·1 answer
  • Joshua's goal is to sell more than 20 items at a farmers' market. So far, he has sold 6 items. Each of his customers buys 2 item
    5·1 answer
  • How to make four 2's equal 11
    12·1 answer
  • Which equation is true? 9x2 – 25 = (3x – 5)(3x – 5) 9x2 – 25 = (3x – 5)(3x 5) 9x2 – 25 = –(3x 5)(3x 5) 9x2 – 25 = –(3x 5)(3x – 5
    8·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!