Answer: Each pen cost $0.75
Step-by-step explanation:
If A LaDawn buys a pack of 10 gel pens and the total cost is $7.50 then you divide 7.50 by 10.
Answer: (2,1)
Step-by-step explanation:
Answer:
dude I ain't no albert einstein but I think it's 61
Step-by-step explanation:
stay groovy man