542 --> 500
328 --> 300
Estimate: 800
Answer:
89
Step-by-step explanation:
it equals 180-91
or 89
Answer:
$0.80
Step-by-step explanation:
Find the unit rate
1 apple costs ?
1.20/6 = cost of 1 apple
1 apple = $0.20
4 apples = $0.20 * 4
4 apples = $0.80
Answer:
4 or 
Step-by-step explanation:
I used M a t h w a y. it's really helpful. Good luck.
Where's the graph? If you can give me the graph then I'd be able to answer for you.