Answer:
9
Step-by-step explanation:
Answer:
Monica is not correct.
Step-by-step explanation:
First of all, if 4 bottles only cost $4, then how would only 2 cost more? (She said the two bottles would be $25, which doesn’t make sense.)
Where is the graph I need to see the graph for the answer
Answer:
45+67×56=37,565
Step-by-step explanation:
i hope it helps you