Answer:
J: 84%.
Step-by-step explanation:
I don't really know how to explain this one.
Answer: 13.5 ounce bottle for $2.19
a 29.2 ounce bottle for $5.37
The 29.2 ounce bottle is better
Step-by-step explanation:
13.5 ounce bottle for $2.19
a 29.2 ounce bottle for $5.37
find the ratios
13.5/2.19 = $6.16 per unit
29.2/5.37 = $5.44 per unit
I believe the number is 406,152
A and d seem correct to me.
b and c are definitely wrong.
Answer: Help with what
Step-by-step explanation:1 + 1 = 2