Answer:
i think it is A because that seems like the one making the most sense
Step-by-step explanation:
<span>14x8³
have a good day!! :)
hope this helps!!! :D
plz give brainliest!! XD</span>
The answer is -34 k^8 z^12.
Answer:
$104
Step-by-step explanation:
So, in one hour it would cost $13. Times 8, because we want to see what would be the cost for 8 hours, and 8 times 13 is 104.