I think the answer you are looking for is 28.
7/8 multiplied by 32 gives you 28.
Answer:
help u with what? Say what u need
Answer:
i cannt see it
Step-by-step explanation:
Answer:
$0.26
Step-by-step explanation:
To find the unit price, divide the cost by the amount you have.
$2.86/11 = $0.26
The unit price is $0.26.