Answer:
$420.69
Step-by-step explanation:
if you do some thinking, you'll easily find out the answer is $420.69
not only is it a funny number, it's also a NICE amount of cash i would really love to have. anyways, hope this helps!
P.S: i have all A's in school ;)
Answer:
6.7
Step-by-step explanation:
Answer:
5 pack notebook
Step-by-step explanation:
5 pack notebook costs more because the 4 pack notebook costs 4 dollars w/ 2 cents off, and 5 pack notebook costs 5 dollars and with 1 cent of, so if ir increase by 1 dollar, than probably the 5 pack costs more. It is not about how many, but how much dollars are for per/ notebook.
The inequality sign is greater than or equal to, which means the line would be solid and the shaded portion would be to the right of the line.
The correct graph would be A.