<span>11.00001 - 1.11234</span> = 9.88767
A..Just plus it if not wrong
Answer:
12*56-56+11=12
Step-by-step explanation:
12 for 56
Pretty sure it’s 4 idk tho this is a tough one. Hahahaha
Answer:
$5.25
Step-by-step explanation:
a half dozen is 6
31.50 ÷ 6 = 5.25 per egg.
those are some expensive eggs!!