Answer:
$4.12
Step-by-step explanation:
$26.78 / 6.5 gallons = $4.12 per gallon
6 tulips are red out of 24
<span>1.Colour 2.size 3.labelling 4.speech bubbles 5.symbols 6.focus 7.angle 8.tone 9.Facial expressions 10.context these are the t key would you use is 10 students chose cartoons</span>
fhhjjkjgggujjhhfddhjfgkgfjkkllldckccjmmjgghkfgkjghgjdfdagdgjtfkgghjkkfdjkdgghjkogfkffj
Answer:
B. the initial number of packs of gum
Step-by-step explanation:
Another name for y-intercept is initial value.
I am joyous to assist you anytime.