Answer:
Plan A
Step-by-step explanation:
Plan A costs 62.5
Plan B costs 65
Please help me by marking me brainliest. I'm one away :)
Answer:
Step-by-step explanation:
10 pound of apple Sells and 20 pound of Raspberry sells
The answer is positive 1/5. Here is a tip, when reading a graph read from left to right. If it is going up to the right it is positive. If it goes down going to the right it is negative. Also think rise/run. Count how many times it goes up(or down) then count how long the line goes.
Answer:
9 blue marbles
Step-by-step explanation:
12 divided by 4 = 3
3x3=9