Answer 6 dollars and 52 cents
Step-by-step explanation: 6 1/4 = (6.25)
40.75/6.25 = 6.52 per unit price
Answer:
(a) \frac{-1i}{2}-1[/tex]
(b) 
(c) i
Step-by-step explanation:
We have to perform division
(a) 
So after division

(b) We have given expression 
After rationalizing 
(c) We have given expression 
After rationalizing

Answer:
9.3
Step-by-step explanation:
Is means equals and of means multiply
W = 30% * 31
Change to decimal form
W = .30 *31
W = 9.3
Answer:
Your eyes: 1+1, Legs of a dog: 2+2, Your fingers: 5+5, Etc.
Step-by-step explanation:
Answer:
Step-by-step explanation:
1.

2.
