Answer:
24
Step-by-step explanation:
The price of 4 gallons of organic milk be determined by finding the unit price ($2.52 times 2) and multiplying it by 4.
Answer:
186
Step-by-step explanation:
Tyler: 223 less than Kiran
Kiran: 409
409 - 223 = 186
Answer:
Step-by-step explanation rational integer and whole numbers: