Five million one hundred sixty five thousand eight hundred seventy four.
Answer:
The area of the garden is 12.
Step-by-step explanation:
All you have to do is multiple the width time the length and you will get 12.
A :
2.88/48 = $0.06 per ounce
B :
3.52/64= $0.055 per ounce
can be rounded to $0.06
C :
the container of 64 ounces for 3.52
or both are the same
(-2,8) This is a answer:)
Answer:
Step-by-step explanation:
Neither are a function because they do not pass the vertical line test.