1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
photoshop1234 [79]
3 years ago
11

You worked from 8:30am - 2:15pm with a 12 hour lunch break. How long did you work?

Mathematics
1 answer:
alexandr402 [8]3 years ago
5 0
5.75 if you don’t count the lunch break because I don’t think a lunch break can be twelve hours because it would’nt even be a shift
You might be interested in
What is the solution to the equation 2(3)x = 3x + 1?
boyakko [2]
The answer to the question is X=1/3
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is the sum of (-2)+(-2)
Nadya [2.5K]

Answer:

-4

Step-by-step explanation:

Brainliest please?

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
What type of relationship does this pair of angles have? A.They are complementary angles.
Zinaida [17]
The answer to this question is D
3 0
3 years ago
Can someone plz help with 5, 6 and 7
juin [17]

Answer:

750 people will come in at 15 hours.

Step-by-step explanation:

350 divided by 7=50       50 times 15=750

sorry i don't know  the rest

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
If 3 bags of chips cost $6.39, what is the unit ratio? Show your work please ^-^
KonstantinChe [14]

$6.39/3 bags = x dollars/1 bag

x dollars = $6.39/3 bags = $2.13 : 1 bag

5 0
3 years ago
Other questions:
  • Last week, Chen bought ​ 812 ​ gallons of gas at $2.30 per gallon. This week, he bought ​ 4310 ​ gallons of gas at $2.70 per gal
    9·1 answer
  • What is the price of discount is applied #6,8,10
    7·1 answer
  • How much interest will i pay for a $334,500 for 30% with an interest rate of 3.9%
    8·1 answer
  • Urgent math help need will mark brainliest
    9·1 answer
  • Susie bought a $2,100 computer on an installment plan
    11·1 answer
  • Which of the following is the value of a when the function f(x) = 3|x| is written in the standard form of an absolute value
    13·1 answer
  • Write a number y divided by 6 as an expression.
    15·1 answer
  • A packet has 54 sheets of paper. Suraj uses 4/9of the sheets. How many sheets has he used?​
    12·2 answers
  • HELPPPPPP MEEEE PLEASE AND THANK YOU ILL MARK YOU BRAINLIEST
    14·1 answer
  • Please help me please please help please
    15·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!