`•. ¸ (¯ `•. • '¯) ¸. •
`• ¸ • ☆ ° '° ☆ ¸ ¸ ¸ ¸ .... ★ •' ¯` •. -.> ❥
┊ ┊ ┊ * my answer is in the application
┊ ┊ ☆
┊ ★
★
Answer:YES
Step-by-step explanation:
Answer:
Cash Saver has the best price $13.44 per pound
Step-by-step explanation:
Lets work in oz.
PW sells 10 oz for 8.50 so 8.50/10 = 85 cents per ounce
CS sells 8 oz for 6.75 so 6.75/8 = .84 cents per ounce
Remember 16 oz in a pound
Answer:
Probability is O %
Step-by-step explanation: