1answer.
Меню
Ask question
Login
Signup
Ask question
Menu
All categories
English
Mathematics
Social Studies
Business
History
Health
Geography
Biology
Physics
Chemistry
Computers and Technology
Arts
World Languages
Spanish
French
German
Advanced Placement (AP)
SAT
Medicine
Law
Engineering
omeli
[17]
3 years ago
15
Please help me with this
Mathematics
Answer
Comment
Send
1
answer:
Nina
[5.8K]
3 years ago
8
0
Answer:
(0,-3)
Step-by-step explanation:
Send
You might be interested in
The cost for a student lunch is $1.20 and the cost for an adult lunch is $4.80. What percent of the cost of an adult lunch is th
Viktor [21]
400%. 4.80 divided by 1.20 = 4 x 100 = 40o%
3
0
4 years ago
A rectangle prism has edge lengths of 3.5 inches 2.5 inches and 1.5 inches how many cubes with side lengths of 0.5 inches would
likoan [24]
The answer is 15 cubes with side lengths of 0.5 inches. I did this by adding up all the edge lengths then dividing the answer by 0.5 inches
6
0
4 years ago
There is a specialty store that you like to go to when you are craving jelly beans. The price is reasonable at $1.30 per pound.
Luden [163]
It depends on how many pounds of jelly beans u get
7
0
4 years ago
Read 2 more answers
This is worth 20 points if you don't believe me look down below
Ugo [173]
0.5,2/3,-3/4,1.2,2.3
7
0
3 years ago
Read 2 more answers
Please help! Question on the picture
LekaFEV [45]
The answer for the problem is 5, 12
5
0
3 years ago
Other questions:
Graph the equation below.<br><br><br><br> y−3=1/2(x+3)
11
·
1 answer
I need to know the answer is and the steps (extra points)
13
·
1 answer
Write -5 4/8 as a decimal.
15
·
2 answers
-9 is less than w and w is less than or equal to -3
15
·
1 answer
Megan wants to first look for a single transaction that could have caused this problem with reconciliation. What is the amount o
10
·
2 answers
What is the value of f^-1(0)?<br><br><br><br> Please help! It’ll be greatly appreciated!
5
·
1 answer
Which of the following equations is equivalent to S = pi r squared h?
12
·
1 answer
WILL GIVE BRAINLIEST
13
·
2 answers
each morning, danai buys breakfast on her why to work. In the past thirty days, she bought a bagel on 6 days, a banana on 12 day
8
·
1 answer
Question 1 of 10
8
·
2 answers
×
Add answer
Send
×
Login
E-mail
Password
Remember me
Login
Not registered?
Fast signup
×
Signup
Your nickname
E-mail
Password
Signup
close
Login
Signup
Ask question!