Answer:
x=1y
Step-by-step explanation:
Answer:
$7.56
Step-by-step explanation:
They sell it in $2.25 per kg
Hamburger: cost
1 kg : 2.25
3.4 : 7.56
1 x 3.4= 3.4
so, 2.25 x 3.4= 7.56
Answer:
Ray.
Step-by-step explanation:
Lines have no endpoints, while rays have 1 endpoint (:
2.3 i think let me know if it works