Answer:
Whats F five is that a point or something???
Step-by-step explanation:
Answer:
3 + 5 + 7
Step-by-step explanation:
In addition it does not matter what order the numbers are in.

Therefore, the answer is b < 7.
$0.09 per ounce Because there are 16 ounces in a pound, 3.4 pounds is 3.4(16) = 54.4 ounces. To find cost per ounce, divide the cost in dollars by the number of ounces