The first number would be 3×5=15.
Another number could have different values. it could be
4=2×2
12=2×2×3
20=2×2×5
60=2×2×3×5
Wait what is what which number goes to what letter
Answer:
2
Step-by-step explanation:
slope of line= 
slope of JK

Answer:
$0.26
Step-by-step explanation:
To find the unit price, divide the cost by the amount you have.
$2.86/11 = $0.26
The unit price is $0.26.
Try this option (this is not the only way!):
1. the rule: if 'number_1' - 'number_2' > 0, then number_1>number_2. If 'number_1'-'number_2'<0, then number_2>number_1.
2. according to the rule above: 9.36-9.359=0.001. 0.001>0, it means, 9.36>9.359.