Corbin is selling cheese at the farmers' market. One wheel of cheese has a diameter of 11 inches. Part A Calculate the area of t
he wheel of cheese. Use 3.14 for Th. square inches Part B If the 11-inch wheel of cheese costs $21.35, what is the cost per square inch? $ 1.95 per square inch