Step-by-step explanation:
There are 12 in a dozen, so each egg would cost $1.56.
Now, you must multiply $1.56 by 12. Now you can find the answer from here. Hope this helps!
You can use MathPapa it will help you
Answer:
20 x 10
Step-by-step explanation:
because these are the remaining digits :D