Answer:
Non Solvable (Không thể giải quyết)
Step-by-step explanation:
I can't see some of them (Tôi không thể nhìn thấy một số trong số họ)
Answer:
67
Step-by-step explanation:
123£
Answer:
x=80
Step-by-step explanation:
The angle of a line is 180*.
The equation would be (x+20)+x=180
Subtract 20 from both sides: 2x=160
Divide by 2: x=80
That's your answer!
I hope this helps!
$16.80 / 4 gallons = $4.20 per gallon
Hey user☺☺
The graph will have no solution.
Hope it works