1) is the first answer and 2) is the last answer
4.4/20=0.22 per item
4.8/24=0.2 per item
Answer: 24 for 4.80
Answer is c) 2x - 15 because x is Valerie's grade
Allie's grade is <span>taking Valerie's grade, multiply it by 2 and subtract 15</span>
Answer: The answer is that he cleaned one room
Step-by-step explanation:
Because he charged in total 77 dollars and he charged 77 dollars per room, so 77*1=77=c
Answer:
the answer is 4
Step-by-step explanation:
because i did it on desmos that is a graphic calculator