That would be the second choice. Translation of 2 to the left
Answer:
$0.48
Step-by-step explanation:
$2.40 divided by 5 pounds equals $0.48 per pound.
Answer:
E ( 1 , -1 ) is in quadrant IV
Answer: How much paint
The independent variable is the measuring of the house