Answer: 30x
Step-by-step explanation:
x
x 
This can also be written as :

= 
which could be written as :
x 
= 30x
No thers not a trend because a trend need to be in a strait line and thers not a strait line in the photo
Just subtract the distance between the corner and jims house from 23x - 2 and you'll get your answer. I just got the correct answer.
Answer: First number 3 Second 18
Step-by-step explanation:
A=$20.20/10gal=$2.02 per gal
B=$26.04/12gal=$2.17 per gal
C=$28.14/14gal=$2.01 per gal
D=$30.45/15gal=$2.03 per gal
So C is the cheapest per gallon.