51 and 39. Have a great day!
Answer: $18 a week
Step-by-step explanation: hope it helps
Okay to find the unit rate you must find how much one bucket of paint costs so you divide 70.50/5 and then you will get 14.1 have a nice day (:
< 1 and < 2 are vertical angles...because they are opposite angles made by two intersecting lines
< 3 and < 4 are adjacent....because they have a common side and a common vertex