1. 2.00/64=3.125 cents per oz
2. 7.50/256=2.930 cents per oz.
3. The best deal is at the whole sale
Answer:
A
Step-by-step explanation:
Because -20 is more than -17 by -3
Add 70+93, then divide by the number of numbers, which is 2.
70+90=163
163/2=81.5
Hope this helps!
Answer:
We need more information
Step-by-step explanation:
Answer:
i think its (4, -4) hope that helps u :0
Step-by-step explanation: