Answer:
x= - 1
y= 1
Step-by-step explanation:
qwertyuiopsknzvzbjzjjs
Answer:
Each can costs $0.86
Step-by-step explanation:
We find the unit price by dividing the cost by the number of cans.
11.18/13 = 0.86
I hope this helped and please mark me as brainliest!
Answer:
n = 12.3
Step-by-step explanation:
No prob
Answer: 1/1000000000
Step-by-step explanation: