Answer:
there is no attached image
Step-by-step explanation:
Your answer would be postulates.
The cost of one sandwich is $3.90
The cost of one deknk is $1.50
hopefully this is correct
About 67 pairs. one shoe is left over. walking; 26 pairs running: about 41 pairs. sorry if im wrong
Answer:
$108
Step-by-step explanation:
3X9= 27square foot. Then you multiply 27 by 4, which equals $108