1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
SSSSS [86.1K]
3 years ago
10

Does this look good I made it this morning

Mathematics
2 answers:
Nutka1998 [239]3 years ago
4 0

Answer:

looks delicious

Step-by-step explanation:

Helen [10]3 years ago
4 0

Answer:

Man looks so good!

Step-by-step explanation:

Send me some in the mail. lol ☺☻♥

You might be interested in
The tasty Deli uses 6.5 lb of ham each day how many ounces of ham will be used in 3 w<br>eeks ​
vekshin1
136.5 lbs
There’s 16 ounces in a pound
135.5 • 16
Answer is 2,184 ounces of ham will be used in 3 weeks
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
The 10-second barrier in the 100-meter dash was first broken in the 1968 Olympics, when the winning time was 9.95 seconds. A gym
Gemiola [76]

Answer:

4.75 seconds

Step-by-step explanation:

14.7 - 9.95

5 0
2 years ago
Read 2 more answers
Find the slope of the line through the given points (1,6),(-8,-9)
cestrela7 [59]
The answer to the question

6 0
3 years ago
How to solve 2^3 * 2^2?
const2013 [10]
(2x2x2)(2x2)
=2x2x2x2x2
=2x2x2x2x2
=32
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is f(-5) if f(x) equals |2x-1|+10?
xxTIMURxx [149]
|2(-5) - 1| + 10
|-10-1| + 10
|-11| + 10
11 + 10
21 is your answer

Hope this helped!
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • 2. Ron Co. sold sweatshirts ($20) and baseball caps ($10). If total sales were $2,860 and people bought 6 times as many sweatshi
    9·1 answer
  • When Lafayette led the column, the troops marched 24 miles in 6 hours. Then he left and the troops reduced their speed by 1 mile
    14·2 answers
  • State how many tens there are in 5463 than in 3746?
    13·2 answers
  • I need help on question 1 of symbolic representation
    5·2 answers
  • Michael paid $16.40 for 20.5 centimeters of wire. Find the unit price in dollars per centimeter. If necessary round your answer
    11·1 answer
  • Is there an outliner? if so, what is it histogram
    14·1 answer
  • 8. If you were going to use the quadratic formula to solve the following equation and a = 9, what number would you use as the va
    5·1 answer
  • Please explain (will also give brainliest if you put all the steps)
    8·2 answers
  • 20men can dig a trench in 15hours, how many men can dig the same trench in 10 hours if they work at the same rate?​
    10·2 answers
  • I need help, please help me
    6·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!