Answer:
x^8
Step-by-step explanation:
The answer is 26
Explanation:
It’s easy
Answer:
$3.72
Step-by-step explanation:
Divide $2.79 by 3
$0.93 is the price of one orange
$0.93 times 4 is $3.72
Hope this helps!
no se
sólo lo hago esto para poder preguntar