1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
enot [183]
3 years ago
6

15 POINTS PLEASE HELP!!!

Mathematics
1 answer:
julia-pushkina [17]3 years ago
8 0

It is the third one because if (gof) is gjudjgui8dfghdgdihhhdghgd

You might be interested in
Mhc-cghz-fve - G MEEET C0DE<br>ANYONEEEE❤️❤️​
Lena [83]

Answer:

What is it about

now girls are also starting to post questions like these

I thought only boys did

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Maggy needs to ship watches for her boss. Maggy has 50 watches and 6 boxes. Each box must contain an equal number of watches. Ho
Xelga [282]
She’ll have 9 left over
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
-6y + 10 = 8<br> I need to solve for y
Radda [10]

Answer:

\frac{1}{3}

Step-by-step explanation:

I did this bfor. You have got to trust me.

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
What are 5 numbers that have 3 ,5 and 7 as prime factors
Leya [2.2K]
The 5 number that have 3 ,5 and 7 as prime number are 23, 31, 37, 43, 53. and if you want there 57,47, 103.
4 0
3 years ago
Can someone answer this ITS DUE TOMORROW
zaharov [31]

Answer:

a-x

b-/

Step-by-step explanation:

64/4x4=64

625x25/25=625

3 0
2 years ago
Other questions:
  • What is the mean of the following set of data? Round your answer to two decimal places.
    15·2 answers
  • How is the process of multiplying fractions different from the process of adding fractions
    6·2 answers
  • 3(-6) + 5 = 26 - 3 is it true, false, or open
    15·1 answer
  • The length and width of a rectangle are in a 3:5 ratio. The perimeter of the rectangle is 64. What are the length and width of t
    13·1 answer
  • Find x (4,12), (x,18); slope=3
    7·1 answer
  • 1.
    14·1 answer
  • If 3 sodas cost $6. What is the cost cans of corn cost $16. What is the cost per can? per soda? If 8 tacos cost $12. What is the
    15·1 answer
  • Yal.................................................................
    6·1 answer
  • Which transformation is this an example of?A.reflectionB.rotationC.translationD.None of these
    7·1 answer
  • There are 96 football players at all levels at Davenport High School. If two-thirds of the players make the honor roll for their
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!