1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
aliya0001 [1]
3 years ago
10

I need help with math homework last question please help me ASAP

Mathematics
1 answer:
Evgen [1.6K]3 years ago
6 0

Answer:

yo need to do a grafic you need tu pud x and y en the grafic

You might be interested in
What are 3 isosceles triangles?​
Maslowich
The answer is acute, right, and ontuse
6 0
2 years ago
last year the hiking club had 19 members. this year there are 37 members in the club. estimate the percetnage change in the numb
Mama L [17]
About 190% because its almost two times the original number

I hope that answers your question
7 0
2 years ago
10 You work at a factory that bottles honey The factory bottles S250 gallons of honey into cup size bottles on average a ay How
erma4kov [3.2K]

Answer:

The factory bottles <u>4000 cups of hone</u>y a day.

Step-by-step explanation:

1 gallon = 16 cups

250 gallons = 4000 cups

Hope this helps!

8 0
3 years ago
Will give brainliest answer
noname [10]

Answer:

se"x cha"t with me pleaseee

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Please I need this now<br>Whoever can answer this I will make a brainliest​
qwelly [4]

Answer:

djchdjcycuchrivivurtiytvivytivi8fr cgdyhcd8w

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Kristin's car goes 18.95 miles for every gallon of gas. If she is planning a trip for 379 miles and gas costs $1.23 per gallon,
    12·1 answer
  • What is 3a2 + a2 added to a + 6?
    5·2 answers
  • McKenna wants to divide 48.6 by 0.7. In order to estimate the quotient, which is the best expression to use?
    8·2 answers
  • How to do a stem and leaf plot?
    15·1 answer
  • What is the value of 10^5
    8·2 answers
  • Mrs. Gordon bought 10 kg of apples for $16.50. What is the price per pound of apples?
    12·1 answer
  • In the diagram of <br> △△NRQ below, SP∥∥RQ, NS=10, SR=50, and PQ=40. What is the length of NQ?
    14·1 answer
  • Between what two consecutive whole numbers<br> does 68 lie?
    8·1 answer
  • Find the unit rate
    9·1 answer
  • Find the values of x and y. ​
    8·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!