It is eight. There is no way it's wrong I doubled checked.
Answer:
$9
Step-by-step explanation:
7.50/5= $1.5 an apple
6* 1.5 = $9 for 6 apples
Answer:
do you have a picture of the Graph?????
hay numero pares e impares que son enteros y los pares son tosodo los que se pueden dividir entre dos siempre y cuando de numeros enteros