Answer:
122
Step-by-step explanation:

Plug in 1 for x and 11 for y

1 to the power of any number will always equal 1

I hope this helps!
Answer:
7.33 dollars is the tax cost the new cost is 154.08
Step-by-step explanation:
give me the brainest
Answer:
$9
Step-by-step explanation:
7.50/5= $1.5 an apple
6* 1.5 = $9 for 6 apples
C is the least that is beause it is .015 which is smaller than 0.15
Answer: It equals 8.
Step-by-step explanation: