5.28 / 12 = 0.44 per oz
7.96 / 18 = 0.4422 rounds to 0.44 per oz
technically, by rounding to the nearest cent, they are the same cost.
Answer:
50
Step-by-step explanation:
one teacher per 17 students
Answer:
bro i'm here for you don't cry
Step-by-step explanation: