Answer: 2.11X=11.41
X=9.3
or
211x=1141
930
Step-by-step explanation:
Answer:
$4.75
Step-by-step explanation:
As the price per pound is a one-to-one ratio, one could just simply multiply by using: 0.7 lbs * ($6.79 / 1 lb) = $4.75/1 = $4.75
It would be a³ b ^4.
Hope This Helps You!
Good Luck Studying :)
I got -4/3 or 1.333333333 as my answer.
Hope my answer is correct ☺