Hello.
The answer to 1 is <span>$3,180
All you have to do is divide 21,200 by 15%
The answer to 2 that is also true. You would have to find the unit rate to be able to find how much miles to operate.
Have a nice day</span>
A.0 I think ................
The answer:93.75
I think recommend calculators online I’m sure I’m a little off