Answer:
The man's son
Step-by-step explanation:
"Brothers and sisters I have none, but that man's father is my father's son" the part where he says "that man's father is my father's son" implies that he is looking at his son.
Answer:
Is this even possible
Step-by-step explanation:
Cost of 32 ounces yoghurt = $1.62
Cost of 1 ounce = $1.62/32 = $0.05 (approx)