You would do 4-2= 2 then 8/2 =4 .. final answer being 4
Answer:
$32/10 = $3.2/cookie
Step-by-step explanation:
Answer:
120 miles
Step-by-step explanation:
120minutes= 2hour
2×60÷1=120 (miles)
I guess ur just gunna have to bear with whatever until we have a multiple choice answer selection.
It is 2i I standing for imaginary since it is a negative
square root of -1×4
4 square rooted is 2
and a negative number square rooted is i