Answer:
I believe the answer is A
Please correct me if I am wrong
Answer:
$1.80 per pound
Step-by-step explanation:
divide the cost by the number of pounds of strawberries to get your answer
I think the answer is negative 8 square root 726
then the answer if I am right sorry if I am not would be negative 88 square root 6
again sorry if wrong