Answer:
Step-by-step explanation: 36-30%= 25.2
your answer should be 25.2
I guess you need to find what E is, though sadly this isnt enough information to me....
Answer:
see below
Step-by-step explanation:
9 dollars / 33 lbs = .272727 dollars per lb
.39 / 1 lbs = .39 per lb
The large bag is less expensive
Answer:
I just want da points for now lal