33/12 = 2.75 per can
2.75 * 7 = 19.25......so its 19.25 for 7 cans
Answer:
11 packages
Step-by-step explanation:
24/6=4
44/4=11
Answer:
a.)x = negative 4 y + 19
Step-by-step explanation:
i got it right on e2020 lol
I solved it on your other posting of it. x = 12
All of the steps are there
Answer:
16.666% would be flawed.
Step-by-step explanation: