$2.38/0.40 lb = $5.95/1 lb
The spinach cost $5.95 per pound.
Answer:
its b lol
Step-by-step explanation:
Answer:
X^2+5x-50
Step-by-step explanation:
X^2-5x+10x-50
Answer:
ummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Step-by-step explanation: