1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Pavel [41]
3 years ago
6

Hey lads could you please check out my channel on you.tube please leave a like and subscribe it would help a lot much love stay

safe and have a good day :)
Channel: Garand man
(it should be the channel with 4 videos) :))))
Mathematics
2 answers:
andreev551 [17]3 years ago
6 0
<h2>Hello! Just want to say hi! I hope you have a great rest of your day! ☺</h2>
sashaice [31]3 years ago
3 0

Answer:

ok, ill do that ^V^

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Help? :3 Tysm if you do xD
Montano1993 [528]

The answer is A because 13 times 6 equals 78

8 0
3 years ago
Draw the graph of 4x-1 on the grid
Natasha2012 [34]

Answer:

btw look up desmos graphing calculator

Step-by-step explanation:

5 0
4 years ago
PLEASE HELP ME ASAP!!!! :(<br> what are the three blanks??<br><br> tysmmmmm
Elan Coil [88]

Answer: A would be the answer!! :D

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Can someone help me with math? I DO NEED help with questions 13, 11, 9, 8, 7, 5, 3. PLEASE HELP ME!!!!! I need these answered by
jek_recluse [69]
Absolute value is just how many integers rhat number is away from 0. i say this because it’s not too hard of a thing to learn and it’s very important in the higher grades.

3 is 2 6/7
5 is a greater than symbol >
7 is 1/3 and negative 1/3 so -1/3
8 is 14 and -14
9 is 21 and -21
11 is | -75 |
i’m not sure about 13 but i believe it could be | -8 |
i hope this helped
8 0
3 years ago
Mary Sweet works in a pizza store where busiest days fall on the weekend.
aliya0001 [1]

Answer:

$10.75 x 3 1/2 = $37.625 (rounded to the nearest cent: $37.63). $10.75 x 5 = $53.75. $37.625 + $53.75 = $91.375. (rounded to the nearest cent: $91.38) hope this helps

Step-by-step explanation:

- Zombie

4 0
3 years ago
Other questions:
  • When would there be only four different equations for a set of math mountain numbers?
    6·2 answers
  • You track the temperature from the time you eat lunch to the time you go to bed. You find that it drops 2 degrees each hour for
    9·2 answers
  • Help no guessing please explain how to solve
    6·2 answers
  • 3y-6+7y-4y i need help
    14·2 answers
  • An 8-pack of beaded necklaces costs $7.60. What is the unit price?
    11·1 answer
  • Find the value of x. Round your answer to the nearest tenth.<br> 61°<br> Х<br> 22
    10·1 answer
  • Five times the difference of a number and 3 is 15
    5·1 answer
  • A car can travel 120 miles on 4 gallons of gasoline. How much gasoline will it need to go 510 miles?
    5·1 answer
  • Q1 ).The number of white corpuscles on a slide has a Poisson distribution with mean 4.5.
    13·1 answer
  • The figure below is a scale drawing of an office courtyard using the scale 1 centimeter = 4 feet.
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!