1answer.
Меню
Ask question
Login
Signup
Ask question
Menu
All categories
English
Mathematics
Social Studies
Business
History
Health
Geography
Biology
Physics
Chemistry
Computers and Technology
Arts
World Languages
Spanish
French
German
Advanced Placement (AP)
SAT
Medicine
Law
Engineering
HACTEHA
[7]
3 years ago
11
After 6 years, approximately how much will Brandon have saved in interest by consolidating the two balances? a. $224.64 b. $935.
28 c. $901.20 d. $145.44
Mathematics
Answer
Comment
Send
1
answer:
Elena-2011
[213]
3 years ago
8
0
The answer issssss..... A $224
Send
You might be interested in
Your bike lock has 3 digits numbered 0 through
KATRIN_1 [288]
I think the answer is 81
8
0
4 years ago
Round to the nearest tenth place it is repeating decimal 4/6
Scilla [17]
Answer:
0.7
Step-by-step explanation:
I divided 4 by 6
0.6666666666666...
Simplify to 0.7
8
0
3 years ago
Determine if the set is empty<br> {x|x is a planet in our solar system whose name begins with F}
Levart [38]
The set is empty............
6
0
3 years ago
Find two consecutive numbers whose product is 210.
Rus_ich [418]
The two numbers are 14 and 15.
4
0
3 years ago
Read 2 more answers
You pull out the plug from the bathtub. After 30 seconds, there are 13 gallons of water left in the tub. One minute after you pu
kari74 [83]
There were 15 gallons of water to begin with. hope this helps
6
0
3 years ago
Other questions:
Help please ASAP PLEASE
8
·
2 answers
What are the values for the coefficients and constant term of 0=2+3x^2-5x
13
·
1 answer
I NEED HELP PLEASE IF U ANSWER THIS RIGHT I WILL GIVE U BRAINEST AND 5 STARS ! I REALLY NEED HELP PLEASE HELP ME WITH THE QUESTI
7
·
1 answer
Whats linear and non linear? y=22−5x y=x3 y=x3+13
10
·
1 answer
If possible, prove that AB||CD. If not possible, show and explain why
9
·
1 answer
A scientist created a scatterplot to display the height of a plant over a 12-day period. Plant Height A graph has days on the x-
10
·
2 answers
1) simplify -2x × 5x
15
·
1 answer
If line r is parallel to —- ?
15
·
1 answer
A train ticket cost $14 .Don paid with $20 bill .How much money should he get back
12
·
2 answers
A 16-ounce of shampoo cost $4.69. What is the price per ounce, rounded to the nearest cent
5
·
1 answer
×
Add answer
Send
×
Login
E-mail
Password
Remember me
Login
Not registered?
Fast signup
×
Signup
Your nickname
E-mail
Password
Signup
close
Login
Signup
Ask question!