Answer:P= s(4)
Step-by-step explanation:
Answer:
16
Step-by-step explanation:
5-2=3+1=4*3=12+4=16
Answer: 2/3 or .667
Step-by-step explanation:
Answer:
$1.25
Step-by-step explanation:
$2.50 / 2 = $1.25 per liter
Answer: x ≤3
Step-by-step explanation:
Your answer is correct